Zabudowa pergoli

Pergole to nie tylko eleganckie i praktyczne rozwiązanie na zewnątrz domu, ale także idealny sposób na ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem. Jednym z najmodniejszych trendów ostatnich lat jest zabudowa pergoli, czyli dodanie ścianek lub osłon bocznych do pergoli, co daje jeszcze większe możliwości jej użytkowania. Dzięki zabudowie pergoli taras i ogród są miejscami, z którego domownicy korzystają bardzo chętnie.

szklana zabudowa pergoli
Szklana zabudowa pergoli

Wykonujemy profesjonalne zabudowy pergoli – DeemSystem.

Zabudowa pergoli

Posiadanie pergoli ma wiele zalet, przede wszystkim w okresie wiosennym i letnim, kiedy taka konstrukcja bardzo dobrze sprawdzi się w ochronie przed silnym słońcem i deszczem, pozwalając na spędzanie czasu na świeżym powietrzu niezależnie od warunków atmosferycznych.

Coraz więcej osób chce się cieszyć pięknym widokiem na ogród o każdej porze roku, dlatego też decydują się oni na zabudowę pergoli, która udekorowana dodatkowo kwiatami i odpowiednio dobranym oświetleniem jest doskonałym miejscem do relaksu przez cały rok. Zabudowę pergoli można wykonać ze szklanych przesuwnych paneli, rolet lub żaluzji.

zabudowa pergoli roletą typu screen
Zabudowa pergoli roletą typu screen

Zabudowy pergoli dostępne są zarówno w wersji klasycznej jak i bardziej nowoczesnej, dzięki czemu każdy dopasowuje wzornictwo do swoich indywidualnych potrzeb. W okresie letnim zabudowa może zostać częściowo lub całościowo otwarta.

Zalety zabudowy pergoli

Zabudowa pergoli zwiększa prywatność

Pergola ogranicza widoczność z sąsiadującego terenu, ale dodanie bocznych ścianek jeszcze bardziej zwiększa prywatność. Dzięki temu możesz cieszyć się swoim tarasem, balkonem lub ogrodem bez oglądania się na sąsiadów lub przechodniów.

Zabudowa pergoli chroni przed trudnymi warunkami atmosferycznymi

Jeśli mieszkasz w rejonie, w którym deszcze są częste, zabudowa pergoli jest idealnym rozwiązaniem na utrzymanie suchych mebli ogrodowych i zapewnienie ochrony przed wiatrem oraz zmianami temperatury.

Zabudowa pergoli zwiększa funkcjonalność

Zabudowa pergoli daje możliwość użytkowania przestrzeni przez cały rok, nie tylko w cieplejsze dni. Jeśli podczas upałów jest zbyt gorąco, można schować się w cieniu ścianek pergoli i cieszyć się urokiem otoczenia.

Zabudowa pergoli dodaje stylowego wyglądu

Zabudowa pergoli może przyciągnąć uwagę pięknym wykończeniem i stylowym wyglądem. Możliwe są różne warianty kolorystyczne i projektowe, aby dostosować zabudowę do stylu domu i ogrodu.

Możliwość komentowania została wyłączona.