Bubendorff Opole

W swojej ofercie posiadamy produkty francuskiej firmy Bubendorff, która od ponad 60 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości rolet, rolet z funkcją żaluzji oraz rolet dachowych z napędem solarnym. Ich produkty mają na celu zapewnienie maksymalnego komfortu, wygody i bezpieczeństwa użytkownikom.

Zapraszamy do naszego salonu, gdzie przedstawimy Państwu ofertę produktów firmy Bubendorff: Opole, ul. Walecki 11, DeemSystem

roleta zewnętrzna Bubendorff

Rolety Bubendorff Opole

Rolety zewnętrzne firmy Bubendorff to świetny sposób na dodanie prywatności w Twoim domu, a także ochrony przed ciepłem latem i chłodem zimą. Nie tylko zapewniają ochronę przed promieniami słonecznymi, czy ciekawskimi spojrzeniami, ale także pomagają poprawić estetykę Twojego domu. Rolety Bubendorff mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Rolety tej firmy posiadają nowoczesne rozwiązania automatyki pogodowej i dobowej oraz w sterowanie w pełni automatyczne.

Rolety z funkcją żaluzji

Francuska firma Bubendorff słynie z innowacyjnych rolet z unikalną funkcją żaluzji. Dzięki swoim roletom oferują unikalną funkcję, która pozwala użytkownikom przełączać się między trybem filtrowania światła, a trybem pełnego zaciemnienia za pomocą automatyki i zdalnego sterowania. To czyni je idealnym wyborem dla tych, którzy szukają wygody i elastyczności, jeśli chodzi o przesłony okienne.

roleto żaluzja, roleta z funkcją żaluzji

Roleto żaluzja

Roleto żaluzja firmy Bubendorff to unikalna konstrukcja, która umożliwia otwarcie lameli rolety na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Obrotowe lamele dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz, podobnie, jak to ma miejsce w przypadku żaluzji.

Możliwość komentowania została wyłączona.