PERGOLE

Pergole z naszej oferty to nowoczesne aluminiowe rozwiązania zadaszeń zarówno wolnostojących jak i przyściennych. Główną zaletą pergoli jest dach z ruchomymi aluminiowymi lamelami. W słoneczne dni odpowiednio ustawiając lamele chronimy się przed słońcem jednocześnie wentylując przestrzeń pod zadaszeniem. W deszczowe dni ustawiamy lamele w pozycji poziomej tworząc wodoszczelny dach.

Pergola – Opole, ul. Walecki 11, DeemSystem

Pergole – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

  • konstrukcja z ekstrudowanego aluminium oraz elementów ze stali nierdzewnej
  • konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody
  • sterowanie lamelami
  • automatyka pogodowa (opcja)
  • oświetlenie led (opcja)
  • możliwość lakierowania konstrukcji na dowolny kolor RAL
  • możliwość modułowej rozbudowy
pergola tarasowa

Pergole tarasowe i ogrodowe

Pergole tarasowe i pergole ogrodowe mogą pełnić nie tylko funkcje praktyczne, ale również dekoracyjne, dlatego też tym bardziej warto rozważyć ich montaż. W dużej mierze to właśnie dzięki eleganckim pergolom można wyeksponować strefę wypoczynkową.

Nowoczesne zadaszenie tarasowe

Pergole tarasowe i ogrodowe to wielofunkcyjne osłony wykonane z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale. Godne polecenia są konstrukcje wykonane w całości z malowanych proszkowo profili aluminiowych. Ich największym atutem jest nie tylko wytrzymałość, ale również walory estetyczne. Nowoczesna pergola aluminiowa może okazać się najlepszą dekoracją posesji. Dzięki dodatkowemu oświetleniu LED nasze zadaszenie tarasowe widoczne będzie również w nocy. Pergole zaprojektowane są w taki sposób, aby można je było częściowo lub w całości otwierać. W dużej mierze to właśnie dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest perfekcyjne dostosowanie zadaszenia przestrzeni do aktualnych warunków atmosferycznych.

zadaszenie pergoli tarasowej

Zabudowa tarasów

Szerokie możliwości zabudowy

Oferowane przez nas pergole i zabudowy tarasów charakteryzują się bardzo szeroką możliwością aranżacji i zabudowy. W zależności od potrzeb można indywidualnie skonfigurować nie tylko kolor konstrukcji i dachu, ale również można wybrać dowolną kolorystykę osłon bocznych. Modne i stylowe pergole bez problemu dopasujemy nawet do bardzo nietypowych budynków i tarasów. Pergola metalowa lub aluminiowa idealnie nadaje się do stworzenia w ogrodzie relaksującego zacisza.

Wytrzymała konstrukcja

Produkowane przez nas pergole warto ustawić w miejscu, które zabezpieczy konstrukcję przed porywistym wiatrem. Najlepszym wyborem są oczywiście miejsca, które dodatkowo zapewnią otaczającej roślinności odpowiedni poziom nasłonecznienia. Największym zainteresowaniem cieszą się pergole w kształcie łuku, które można postawić bezpośrednio przy wejściu do ogrodu. W ostatnim czasie jest duży boom na nowoczesne pergole przypominające tunele. Możliwości aranżacyjnych jest naprawdę bardzo wiele, dlatego też warto poeksperymentować.

Pergole metalowe i aluminiowe – największe zalety

Pergola metalowa czy pergola aluminiowa wymaga mniej konserwacji (w porównaniu do swoich drewnianych odpowiedników). Nawet po wielu latach użytkowania w dalszym ciągu spełniać będą swoje zadania, a co najważniejsze dalej prezentować będą się bardzo okazale. Aluminium jest lekkim i wytrzymałym materiałem, który nie będzie gnić i blaknąć. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć konieczność ponownego malowania/konserwowania. Do największych zalet należ zaliczyć także bardzo łatwy montaż. Lekkie konstrukcje nie wymagają dodatkowych wzmocnień, czy też ciężkich prac fundamentowych. Zapewniamy pomiar i montaż pergoli u klienta.

Możliwość komentowania została wyłączona.