PERGOLE

Marzy Ci się miejsce na tarasie czy w ogrodzie, gdzie będziesz mógł odpocząć w cieniu, oraz w ciszy i spokoju? Jeśli tak, to pergola ogrodowa lub tarasowa jest właśnie dla Ciebie. Ta konstrukcja zbudowana z drewna, metalu lub aluminium, dekoracyjnie urozmaicona pnączem lub kwiatami, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą w swoim ogrodzie stworzyć coś więcej niż tylko miejsce do grillowania. Szczególnie polecamy nowoczesne pergole aluminiowe. Główną zaletą nowoczesnej pergoli jest dach z ruchomymi aluminiowymi lamelami oraz możliwość montażu dodatkowych osłon w postaci automatycznych rolet lub żaluzji. W słoneczne dni odpowiednio ustawiając lamele chronimy się przed słońcem jednocześnie wentylując przestrzeń pod zadaszeniem. W deszczowe dni ustawiamy lamele w pozycji poziomej tworząc wodoszczelny dach.

Pergole Opole

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór rozwiązań typu pergola oraz zadaszeń zarówno wolnostojących, jak i przyściennych. Zapraszamy do naszego salonu DeemSystem w Opolu, ul. Walecki 11, lub do kontaktu telefonicznego pod numer 735 888 011, nasi doradcy przedstawią ofertę i możliwości wykonania pergoli. Pergole z DeemSystem to zawsze bezpłatny pomiar i montaż u klienta.

Pergola z DeemSystem – dlatego warto skorzystać z naszej oferty:

  • konstrukcja z ekstrudowanego aluminium oraz elementów ze stali nierdzewnej
  • konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody
  • sterowanie lamelami
  • automatyka pogodowa (opcja)
  • oświetlenie led (opcja)
  • możliwość lakierowania konstrukcji na dowolny kolor RAL
  • możliwość modułowej rozbudowy
pergola Opole

Pergole tarasowe i ogrodowe

Pergole tarasowe i pergole ogrodowe mogą pełnić nie tylko funkcje praktyczne, ale również dekoracyjne, dlatego też tym bardziej warto rozważyć ich montaż. W dużej mierze to właśnie dzięki eleganckim pergolom można wyeksponować strefę wypoczynkową.

Pergola ogrodowa

Pergola ogrodowa naszej produkcji to wielofunkcyjna osłona wykonana z wysokiej jakości materiałów w dbałości nawet o najmniejsze detale. Godne polecenia są konstrukcje wykonane w całości z malowanych proszkowo profili aluminiowych. Ich największym atutem jest nie tylko wytrzymałość, ale również walory estetyczne. Nowoczesna ogrodowa pergola aluminiowa może okazać się najlepszą dekoracją posesji. Dzięki dodatkowemu oświetleniu LED nasze zadaszenie tarasowe widoczne będzie również w nocy. Pergole zaprojektowane są w taki sposób, aby można je było częściowo lub w całości otwierać. W dużej mierze to właśnie dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest perfekcyjne dostosowanie zadaszenia przestrzeni ogrodowej do aktualnych warunków atmosferycznych.

zadaszenie pergoli tarasowej

Pergole tarasowe

Oferowane przez nas pergole tarasowe i zabudowy tarasów charakteryzują się bardzo szeroką możliwością aranżacji. W zależności od potrzeb można indywidualnie skonfigurować nie tylko kolor konstrukcji i dachu, ale również można wybrać dowolną kolorystykę osłon bocznych. Modne i stylowe pergole bez problemu dopasujemy nawet do bardzo nietypowych budynków i tarasów. Pergola drewniana, metalowa lub aluminiowa idealnie nadaje się do stworzenia w ogrodzie relaksującego zacisza.

Pergole tarasowe metalowe i aluminiowe – największe zalety

Pergola metalowa czy pergola aluminiowa wymaga mniej konserwacji (w porównaniu do swoich drewnianych odpowiedników). Nawet po wielu latach użytkowania w dalszym ciągu spełniać będą swoje zadania, a co najważniejsze dalej prezentować będą się bardzo okazale. Aluminium jest lekkim i wytrzymałym materiałem, który nie będzie gnić i blaknąć. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć konieczność ponownego malowania/konserwowania. Do największych zalet należ zaliczyć także bardzo łatwy montaż. Lekkie konstrukcje nie wymagają dodatkowych wzmocnień, czy też dodatkowych prac fundamentowych.

Zapraszamy do kontaktu.

Możliwość komentowania została wyłączona.