Rolety Opole

Rolety chronią latem przed upałem, a w pozostałe pory roku przed ostrym słonecznym światłem. Rolety zapewniają też prywatność, dzięki czemu możesz czuć się swobodnie w swoim domu lub mieszkaniu.

Rolety na wymiar i z montażem

Oferujemy bardzo szeroki wybór rolet w Opolu, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Wykonujemy rolety na wymiar dopasowane do potrzeb konkretnego klienta, w bardzo bogatym wyborze rodzajów i materiałów. Zapewniamy fachowy montaż rolet u klienta.

Szukasz rolet w Opolu do swojego domu, mieszkania lub biura? Zapisz nasz numer lub najlepiej zadzwoń już teraz na: 735 888 011. Doradzimy i w przejrzysty sposób przedstawimy swoją ofertę.

Zapraszamy również do naszego salonu: Opole, ul. Walecki 11, DeemSystem

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety naszej produkcji, jak również produkty czołowych producentów, począwszy od tradycyjnych rolet wewnętrznych w kasecie (również rolety zaciemniające), poprzez popularne rolety dzień noc, skończywszy na doskonale izolujących zewnętrznych roletach materiałowych.

Z nami wybór rolet będzie łatwiejszy

Podstawą wyboru rolet zewnętrznych lub wewnętrznych powinno być to, gdzie zamierzamy je zamontować. Różne typy rolet montuje się w różnych miejscach i na różne sposoby. Nie każdy rodzaj da się bowiem zamontować w danym miejscu. Określenie naszych potrzeb i oczekiwań jest więc kluczowe i pomaga zawęzić poszukiwania. Nie mniej ważny jest oczywiście aspekt estetyczny i to, czy dany rodzaj rolety trafia w nasz gust.

Rolety wewnętrzne

rolety wewnętrzne
Rolety Dzień – Noc

Rolety wewnętrzne to najpopularniejszy system ochrony przeciwsłonecznej na rynku w naszej ofercie. Do produkcji rolet wewnętrznych wykorzystujemy komponenty najwyższej jakości.

Oferujemy różnego rodzaju rolety wewnętrzne:

 • rolety wewnętrzne w kasetach z prowadnicami – system aluminiowy
 • rolety Dzień-Noc
 • rolety wolnowiszące
 • rolety mini z prowadzeniem żyłkowym
 • rolety plisowane
 • rolety rzymskie
 • rolety wewnętrzne dachowe
 • rolety z napędem elektrycznym

Rodzaje rolet wewnętrznych — zalety i zastosowanie

 1. Rolety klasyczne

Inaczej zwane wolnowiszącymi. Charakteryzują się prostą konstrukcją, która bez problemu da się zamontować do ściany lub sufitu. Doskonały wybór, jeśli zależy nam na roletach większych rozmiarów, które mają zasłonić nie tylko całe okna, ale również i wnęki okienne. Jest to również rozwiązanie tanie, trwałe i dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

 1. Minirolety na ramę okna

Ten typ rolet przeznaczony jest do bezpośredniego montażu na oknach małych rozmiarów. Raczej nie służą do zasłaniania całego okna, ale do pojedynczych szyb. Jednak dzięki temu nawet po jego uchyleniu spełniają swoją funkcję, ponieważ istnieje możliwość montażu rolety na ramie okiennej. Ich cena jest stosunkowo niska, są bardzo łatwe w montażu oraz demontażu.

 1. Rolety plisowane

Plisy wracają do mody, a co za tym idzie, na powrót coraz częściej je wybieramy. Są bardzo funkcjonalnym wyborem, dzięki któremu mamy prawdziwą mnogość wyboru dotyczącą partii okna, którą chcemy zasłonić. Inną zaletą jest bardzo duży wybór tkanin i kolorów rolet plisowanych. Z ich pomocą jesteśmy w stanie zasłonić nawet najbardziej nietypowe okna.

 1. Rolety rzymskie

Kolejny typ rolety, który może stać się prawdziwie pięknym akcentem pomieszczenia. Najczęściej montuje się je bezpośrednio do ściany lub sufitu. Wielu ceni je za prawdziwą siłę klimatotwórczą, łatwo wymienić w nich materiał, a sam wybór tkanin jest ogromny.

Rolety rzymskie

Rolety zewnętrzne

rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne zapewniają poczucie prywatności, bezpieczeństwa jak i również polepszają izolację okien. Oferujemy rolety zewnętrzne na systemach aluminiowych najwyższej jakości.

Rodzaje rolet zewnętrznych — zalety i zastosowanie

Zalety rolet zewnętrznych są wspólne dla wszystkich ich typów. Latem są nieocenione, ponieważ pomagają ograniczyć nadmierną temperaturę wewnątrz pomieszczeń. Ich zadaniem jest odbijanie promieni słonecznych, dzięki czemu pomieszczenie nie nagrzewa się i jest przyjemnie zacienione. Natomiast zimą pomagają ograniczyć efekt utraty ciepła. Dzięki pancerzowi powietrza, który powstaje pomiędzy oknem a roletą, możliwe jest zmniejszenie kosztów ogrzewania nawet o 30%. W zależności od sposobu montażu rolet zewnętrznych, wyróżniamy:

 1. Rolety naokienne
 2. Rolety natynkowe
 3. Rolety podtynkowe
 4. Rolety RKS

Rolety na wymiar

Rolety wykonujemy indywidualnie na wymiar. Zapewniamy montaż rolet u klienta na terenie Opola i okolic.

Możliwość komentowania została wyłączona.