Ogrody zimowe Wrocław

Ogrody zimowe z naszej oferty to nowoczesne rozwiązania. Wykonaliśmy już wiele ciekawych realizacji, począwszy od dużych oranżerii aż po tarasy zimowe.

W naszej części Europy ze względu na warunki klimatyczne nie ma możliwości korzystania z tarasów, pergoli czy ogrodów przez cały rok. Wiele osób potrzebuje dla komfortu swojego życia regularnego kontaktu z naturą i dużej ilości naturalnego światła, niezależnie od warunków atmosferycznych. W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabudowy tarasów czy pergoli lub wybudowanie własnego ogrodu zimowego.

Chcesz mieć ogród zimowy w swoim domu lub ogrodzie? Zapisz nasz numer lub najlepiej zadzwoń już teraz na: 735 888 011. Doradzimy i w przejrzysty sposób przedstawimy ofertę na montaż ogrodu zimowego w Twoim domu lub ogrodzie.

Zapewniamy pomiar i montaż ogrodu zimowego u klienta we Wrocławiu i okolicach.

Zalety posiadania ogrodu zimowego

Przydomowy ogród zimowy to bardzo dobre rozwiązanie, gdy aura za oknem nie sprzyja spacerom, a nam zależy na przebywaniu wśród roślin i podziwianiu piękna ogrodu.

Konstrukcja ogrodu jest lekka i funkcjonalna, a dzięki zastosowaniu dużej ilości przeszkleń możemy zyskać idealny widok na cały ogród, którym można się zachwycać niezależnie od warunków atmosferycznych.

Ogrody zimowe pozwalają cieszyć się zielenią i kwiatami przez cały rok, a dodatkowo zwiększają przestrzeń użytkową domu. Można w nim odpoczywać oraz spożywać posiłki wśród zieleni i blisko natury.

nowoczesny ogród zimowy

Ogród zimowy całoroczny

Ogród zimowy pozwala na cieszenie się pięknem przyrody wprost z twojego domu. Dzięki temu rozwiązaniu możesz odkryć nowy wymiar swojego ogrodu. Ogród zimowy całoroczny to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie rośliny oraz kontakt z naturą, i chcą otoczyć się nimi niezależnie od pogody i pory roku. W zależności od twoich preferencji, możesz zdecydować się na budowę ogrodu zimowego w formie budynku, oranżerii czy też na tarasie. To coraz popularniejsze rozwiązanie, dzięki któremu możesz zaprojektować swój ogród na miarę swoich potrzeb.

Ogród zimowy na tarasie

Ogród zimowy na tarasie to idealne rozwiązanie dla osób, które zmagają się z brakiem wolnej przestrzeni na swojej posesji. Dzięki przeszkleniu tarasu możesz poznać nowe możliwości urządzenia swojego ogródka i cieszyć się zielenią przez cały rok.

Zabudowy tarasów i pergoli

Zabudowa tarasu lub pergoli spełniająca wymogi ogrodu zimowego może być nie tylko praktyczna, ale i efektowna. To dzięki niemu można napawać się pięknem ogrodu niezależnie od warunków atmosferycznych. Na zabudowanym tarasie można stworzyć coś na kształt ogrodu zimowego bądź oranżerii, miejsca pełnego roślin, idealnego do wypoczynku.

Warto wspomnieć również o tym, że zabudowanie tarasu pozytywnie wpływa na bilans energetyczny, ponieważ zmniejsza straty cieplne nieruchomości oraz zapewnia bardzo dobrą izolację akustyczną.

Zabudowa tarasu może być szklana lub drewniana, przy czym ta pierwsza jest wybierana zdecydowanie najczęściej i pozwala zapewnić w tym miejscu najbardziej komfortowe warunki. W zależności od konstrukcji zabudowy i preferencji właścicieli, taras może zostać otwarty całkowicie lub częściowo.

Możliwość komentowania została wyłączona.