MARKIZY

Markiza to zarówno znakomita ochrona przed słońcem i niewielkim deszczem jak i element dekoracyjny budynku. Oferujemy markizy renomowanych producentów z gwarancją jakości.

markizy - promocja - rabaty 30%

Markizy – Opole, ul. Walecki 11, DeemSystem

Nasza oferta markiz w Opolu:

  • szeroki wybór markiz robionych pod konkretny wymiar
  • ponad 100 rodzajów tkanin
  • indywidualny dobór sterowania
  • możliwość wyboru koloru konstrukcji
  • automatyka pogodowa
  • markizy tarasowe

Markizy – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Solidne, a zarazem efektowne markizy stanowią praktyczną formę dekoracji budynku. Proponujemy wyłącznie produkty renomowanych marek, dzięki czemu mamy pewność, że nawet najbardziej wymagające osoby będą w pełni zadowolone. Zapewniamy nie tylko zróżnicowany asortyment, ale również korzystne ceny. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu. W przypadku problemów lub wątpliwości wystarczy skontaktować się z naszą obsługą, która udzieli szczegółowych informacji na temat oferty.

Szeroki zakres zastosowań

Zastosowanie markiz jest wyjątkowo szerokie, więc wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Omawiane konstrukcje chronią przed intensywnym słońcem oraz niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Sprawdzają się nie tylko w upalne dni! Bardzo często montowane są przed wejściem do sklepów, salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych, biurowców, zakładów pracy, lokali gastronomicznych, a także wielu innych. Warto wspomnieć, że jest to jeden z elementów wyróżniających obiekt na tle sąsiadujących budynków. Markizy tarasowe są coraz chętniej wybierane do domów prywatnych!

Nieprzeciętna wytrzymałość

Zalety markiz znanych i cenionych marek sprawiają, że jest to inwestycja na długie lata. To wyśmienita propozycja dla tych, którzy rozsądnie inwestują gotówkę. Ponadprzeciętna wytrzymałość konstrukcji zmniejsza ryzyko wystąpienia przedwczesnych usterek lub śladów użytkowania. Nie wymagają one czasochłonnej konserwacji, więc bez trudu można utrzymać je w nienaruszonym stanie. Proponowane markizy wykonywane są z materiałów spełniających rygorystyczne normy i standardy.

Atrakcyjne wzornictwo

Zapewniamy ogromny wybór tkanin, wzorów oraz kolorów, dzięki czemu markiza będzie w stu procentach dopasowana do osobistych upodobań. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie produkty wykonywane są w zgodzie z rygorystycznymi normami oraz standardami. Stawiając na konstrukcje sprawdzonych producentów nie trzeba obawiać się żadnych niedociągnięć – nawet najdrobniejsze detale zostały precyzyjnie wykończone.

Niezawodne działanie

Markizy wyposażone w automatykę pogodową gwarantują wyjątkowy komfort eksploatacji. Czujniki pogodowe wykrywają porywisty wiatr/deszcz/promieniowanie słoneczne, a następnie wysuwają lub składają konstrukcję. Oczywiście każdy użytkownik może dostosować system do rzeczywistych wymagań. Sterowanie markizą jest banalnie proste, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Oferowane produkty zapewniają niezawodne, a zarazem długotrwałe działanie.

Prosty montaż

Zamontowanie markizy nie jest problematyczne, a wszystkie niezbędne informacje na ten temat można znaleźć w instrukcji producenta. Nie ma konieczności demontażu konstrukcji na okres jesienno-zimowy. Wystarczy jedynie złożyć markizę, tak aby nie doprowadzić do jej uszkodzenia (np. pod wpływem ciężaru pokrywy śnieżnej). Proponujemy uczciwe ceny oraz liczne promocje, więc osoby oszczędne również znajdą wariant odpowiedni dla siebie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, aby przedstawić najkorzystniejsze rozwiązanie.

Możliwość komentowania została wyłączona.