MARKIZY WROCŁAW

Markiza to zarówno znakomita ochrona przed słońcem i niewielkim deszczem, jak i element dekoracyjny budynku. Oferujemy markizy renomowanych producentów z gwarancją jakości.

Markizy na taras, balkon i do ogrodu

Markizy są świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie komfort wypoczynku na balkonie, tarasie lub w ogrodzie.

Najlepsza oferta markiz w regionie:

  • szeroki wybór markiz robionych pod konkretny wymiar
  • ponad 100 rodzajów tkanin
  • indywidualny dobór sterowania
  • możliwość wyboru koloru konstrukcji
  • automatyka pogodowa
  • markizy tarasowe

Markizy – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

Markizy to osłony przeciwsłoneczne, które są montowane nad przestrzenią zewnętrzną, np. nad tarasem, balkonem, ogródkiem lub wiatą. Solidne, a zarazem efektowne markizy stanowią również praktyczną formę dekoracji budynku. Proponujemy wyłącznie produkty renomowanych marek, dzięki czemu mamy pewność, że nawet najbardziej wymagające osoby będą w pełni zadowolone. Zapewniamy nie tylko zróżnicowany asortyment, ale również atrakcyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą, która udzieli szczegółowych informacji na temat oferty markiz.

Chcesz zamówić markizę na taras, balkon lub do ogrodu we Wrocławiu? Zadzwoń do nas 735 888 011, oferujemy szeroki wybór markiz w korzystnych cenach.

Markizy – szeroki zakres zastosowań

Zastosowanie markiz jest wyjątkowo szerokie, więc wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Omawiane konstrukcje chronią przed intensywnym słońcem oraz niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Sprawdzają się nie tylko w upalne dni! Bardzo często montowane są przed wejściem do sklepów, salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych, biurowców, zakładów pracy, lokali gastronomicznych, a także wielu innych. Warto wspomnieć, że jest to jeden z elementów wyróżniających obiekt na tle sąsiadujących budynków. Markizy tarasowe są coraz chętniej wybierane do domów prywatnych!

Markizy tarasowe

Taras to miejsce, w którym lubimy odpoczywać i spędzać czas na świeżym powietrzu. Jednak nawet w słoneczne dni, zbyt mocne światło może nam przeszkadzać. Markizy tarasowe to rozwiązanie, które pozwala na ochronę przed ostrym słońcem.

Rodzaje markiz tarasowych

  • Markizy ręczne – to najprostszy i najtańszy model, który działa za pomocą zwijającej się kasetki, a obsługuje się go ręcznie. Markizy te nie zajmują wiele miejsca, a ich montaż jest łatwy. Są też dość trwałe, choć nieco mniej niż modele elektryczne. Jeśli więc liczy się dla nas przede wszystkim cena i prostota, to warto zastanowić się nad tą opcją.
  • Markizy półautomatyczne – to modele, w które wbudowano mechanizm sprężynowy, a ich rozwijanie i zwijanie polega na odpięciu i przyciągnięciu do siebie uchwytu. Markizy te także są stosunkowo proste w obsłudze, jednak wymagają pewnej siły fizycznej. Ich montaż również nie jest skomplikowany, a cena jest nieco wyższa niż w przypadku modeli ręcznych.
  • Markizy elektryczne – to modele najwygodniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie. Działają na zasadzie silnika elektrycznego uruchamianego przyciskiem lub pilotem. Markizy te zajmują najwięcej miejsca i są najdroższe, ale to one zapewniają najwygodniejsze korzystanie. Dzięki nim możemy otwierać i zamykać markizę bez wychodzenia z domu, a także mogą być automatycznie sterowane ustawieniami opuszczania i podnoszenia markizy w zależności od warunków atmosferycznych.

Markizy w DeemSystem – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nieprzeciętna wytrzymałość

Zalety markiz znanych i cenionych marek sprawiają, że jest to inwestycja na długie lata. To wyśmienita propozycja dla tych, którzy rozsądnie inwestują gotówkę. Ponadprzeciętna wytrzymałość konstrukcji zmniejsza ryzyko wystąpienia przedwczesnych usterek lub śladów użytkowania. Nie wymagają one czasochłonnej konserwacji, więc bez trudu można utrzymać je w nienaruszonym stanie. Proponowane markizy wykonywane są z materiałów spełniających rygorystyczne normy i standardy.

Atrakcyjne wzornictwo

Zapewniamy ogromny wybór tkanin, wzorów oraz kolorów, dzięki czemu markiza będzie w stu procentach dopasowana do osobistych upodobań. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie produkty wykonywane są w zgodzie z rygorystycznymi normami oraz standardami. Stawiając na konstrukcje sprawdzonych producentów nie trzeba obawiać się żadnych niedociągnięć – nawet najdrobniejsze detale zostały precyzyjnie wykończone.

Niezawodne działanie

Markizy wyposażone w automatykę pogodową gwarantują wyjątkowy komfort eksploatacji. Czujniki pogodowe wykrywają porywisty wiatr/deszcz/promieniowanie słoneczne, a następnie wysuwają lub składają konstrukcję. Oczywiście każdy użytkownik może dostosować system do rzeczywistych wymagań. Sterowanie markizą jest banalnie proste, więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Oferowane produkty zapewniają niezawodne, a zarazem długotrwałe działanie.

Prosty montaż

Zamontowanie markizy nie jest problematyczne, a wszystkie niezbędne informacje na ten temat można znaleźć w instrukcji producenta. Nie ma konieczności demontażu konstrukcji na okres jesienno-zimowy. Wystarczy jedynie złożyć markizę, tak aby nie doprowadzić do jej uszkodzenia (np. pod wpływem ciężaru pokrywy śnieżnej). Proponujemy uczciwe ceny oraz liczne promocje, więc osoby oszczędne również znajdą wariant odpowiedni dla siebie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, aby przedstawić najkorzystniejsze rozwiązanie.

Możliwość komentowania została wyłączona.