Rolety, żaluzje, moskitiery – Kluczbork

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i montażem rolet, żaluzji, moskitier i markiz w Kluczborku. Oferujemy produkty najwyższej jakości. W naszym asortymencie można znaleźć systemy przeciwsłoneczne dopasowane do ilości światła, jakie chcemy uzyskać w pomieszczeniu. Prowadzimy działalność na terenie Kluczborka i całego województwa opolskiego. Zapewniamy profesjonalny i kompleksowy serwis rolet i żaluzji z fachowym doradztwem i indywidualnym podejściem do każdego klienta.

osłony okienne - rolety

Rolety i żaluzje pełnią podwójną funkcję. Z jednej strony ukrywają wnętrze domu lub mieszkania przed ciekawskim wzrokiem, z drugiej pozwalają ochronić się przed słońcem, które czasem świeci zbyt mocno. Jest też trzecia funkcja – dekoracyjna. Żaluzje drewniane lub rolety rzymskie potrafią nadać charakteru każdemu wnętrzu i są często wykorzystywane w projektach wnętrz.

Jakie są dostępne osłony okienne i które wybrać rozwiązanie?

Na aranżację okienną nie składają się wyłącznie firany, zasłony i karnisze. Praktycznymi dekoracjami są także rolety i żaluzje. Za ich pomocą możliwe staje się uchronienie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i nagrzewaniem pomieszczeń. Osłony okienne zapewniają także poczucie prywatności. Chronią przed niepożądanymi spojrzeniami sąsiadów i przechodniów. Można także zdecydować się na markizy lub refleksole.

osłony okienne

Rolety

Klasyczne rolety są montowane na skrzydle okna lub nad wnęką okienną. Zapewniają szczelnie zakrytą szybę, nie są podatne na gromadzenie kurzu. Można liczyć na przystępną cenę, mnogość rodzajów, prosty montaż. Klasyczne rolety mogą być nawet montowane w sposób bezinwazyjny, czyli przy wykorzystywaniu haczyków. W zależności od materiału, poziom przepuszczalności światła będzie mniejszy lub większy. Klasyczna roleta nie sprawdzi się w pomieszczeniach o większej wilgotności.

Jeśli ktoś szuka osłony okiennej o wysokich walorach estetycznych, to można mu polecić rolety rzymskie. Są one uniwersalne, pasują do każdego pomieszczenia, niezależnie od jego przeznaczenia i stylu wnętrzarskiego. Do ich produkcji sięga się po różnego typu materiały. Rolety rzymskie można montować na skrzydle okna i na wnęce okiennej. Występują w wersji lekkiej i zwiewnej oraz ciężkiej i zaciemniającej. Obecnie dużą popularnością cieszą się rolety dzień noc. Za ich pomocą można z łatwością regulować ilość wpuszczanego światła. Są wykonane z tkaniny niepodatnej na działanie wilgoci, niegromadzącej kurzu, niepochłaniającej zapachu. Na roletę składają się dwa rodzaje pasów, przezroczyste i zaciemniające.

Żaluzje

Nadal dużą popularnością cieszą się we wnętrzach domowych i w przestrzeniach biurowych żaluzje. W nowoczesnym wydaniu prezentują się bardzo efektownie. Można przebierać w kolorach, szerokościach, wymiarach, materiałach. W nowoczesnych wnętrzach świetnie sprawdzają się żaluzje aluminiowe, niezwykle lekkie. Będą odpowiednie do kuchni i łazienki. Z kolei w celu wprowadzenia przytulności i elegancji do pomieszczenia warto zdecydować się na montaż żaluzji drewnianych. Jest to rozwiązanie uniwersalne, które odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, skandynawskich. Żaluzje odbijają promienie ultrafioletowe. Zakrywają szczelnie szybę. Łatwo da się nimi regulować ilość wpuszczanego światła.

Możliwość komentowania została wyłączona.