Serwis rolet Opole

Zapewniamy profesjonalny serwis rolet w Opolu z fachowym doradztwem i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Każdy nasz klient może również liczyć na szybkie i skuteczne wyeliminowanie usterek rolet.

Nasza usługa serwisu rolet jest kompleksowa, obejmuje zarówno regularne przeglądy, jak i naprawy rolet. Doświadczeni serwisanci dokładnie sprawdzają rolety przed ich naprawą, upewniając się, że żaden szczegół nie zostanie pominięty. To ważne, żeby problemy z roletami nie powróciły w przyszłości.

Zapisz nasz numer, i w razie awarii rolet zadzwoń do nas: 735 888 011. Nasz serwis rolet w Opolu jest do Państwa dyspozycji.

Naprawa i serwis rolet zewnętrznych i wewnętrznych

Jeśli rolety mają należycie spełniać swoje zadanie, czyli chronić przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń i promieniowaniem słonecznym oraz zapewniać poczucie prywatności, to muszą prawidłowo działać. Niestety czasem dochodzi do ich awarii na skutek codziennej eksploatacji lub błędów montażowych. Trzeba też pamiętać o tym, że rolety zużywają się. Awarii często ulega mechanizm odpowiedzialny za sterowanie osłoną okienną. Alternatywą dla zakupu nowych rolet będzie ich naprawa przez naszych doświadczonych serwisantów.

serwis rolety

Najczęstsze usterki rolet

Jeśli pojawią się problemy z rozwijaniem lub zwijaniem rolety, to bardzo często świadczy to o awarii mechanizmu zwijającego. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie rolety do serwisu, w którym naprawą zajmą się fachowcy. Często spotykanym problemem jest także uszkodzenie mechaniczne uchwytów lub zaczepów mocujących w osłonie okiennej. Nierzadko za powstanie usterki odpowiadają sami użytkownicy. Do uszkodzenia może dojść na skutek oddziaływania zbyt duży siły podczas otwierania okna. Wystarczy silny podmuch wiatru podczas wietrzenia pomieszczenia, aby doszło do zerwania uchwytów lub zaczepów mocujących. Nie ma jednak potrzeby kupowania nowej rolety, wystarczy oddać ją do serwisu, aby ponownie nadawało się do dalszej eksploatacji.

Często zgłaszanym problemem jest uszkodzenie sznurka lub koralika, który służy do sterowania podnoszeniem osłony. Jeżeli roleta zewnętrzna zaczyna się zacinać, nie pracuje płynnie, nierzadko wskazuje to na poważne uszkodzenie. Konieczna będzie wymiana poszczególnych elementów, co najlepiej powierzyć doświadczonym profesjonalistom. Samodzielne próby naprawiania osłony okiennej mogą doprowadzić do powstania kolejnych usterek. W przypadku wyłamanych komponentów konieczne staje się ich niezwłoczne usunięcie. Często spotykanym problemem jest zerwana taśma w rolecie. Jej wymianą zajmą się oczywiście specjaliści z serwisu. Czasem dochodzi do zniszczenie pancerza rolety lub jej napędu, gdy natrafi na jakąś przeszkodę podczas opuszczania.

Dlaczego warto serwisować rolety

Naprawa rolet zewnętrznych i wewnętrznych jest tańszym rozwiązaniem niż zakup nowej osłony okiennej. Doświadczeni fachowcy mają wiedzę i narzędzia, dzięki którym mogą skutecznie usunąć powstałą usterkę. Z oddaniem rolety do serwisu nie należy zwlekać, bo szybkie znalezienie źródła problemu i jego wyeliminowanie zapobiega poważnym awariom i kosztownej naprawie. Serwis dokona rzetelnej oceny i zapewni kompleksowe usługi. Już po przeprowadzeniu wstępnej diagnostyki klient otrzyma wycenę kosztów naprawy.

Zostaną przygotowane odpowiednie narzędzia i materiały, które umożliwią wykonanie właściwych działań naprawczych. Można liczyć na to, że roleta po opuszczeniu serwisu będzie prawidłowo działać. Zniknie problem z jej niewłaściwym zamykaniem i otwieraniem. Wszystkie mechanizmy będą w pełni sprawne. Istotna jest także profilaktyka, dlatego warto wykonywać serwis okresowy. Można w ten sposób wydłużyć okres żywotności osłony okiennej. Usługi serwisu są przeznaczone dla klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

rolety zewnętrzne

Możliwość komentowania została wyłączona.