FOTOROLETA

Fotoroleta jest standardową roletą w systemie MINI, STILE, SPAZIO, GRANDE z zadrukowaną tkaniną. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach mieszkalnych oraz biurach i lokalach komercyjnych. W domach i mieszkaniach fotorolety mogą pełnić funkcje dekoracyjne ,aranżacyjne (dopasowanie do np. dywanów czy obić tapicerskich) ,podkreślać zainteresowania domowników czy wspomagać aranżację pomieszczeń przeznaczonych dla dzieci. Umieszczenie fotografii na rolecie nadaje wnętrzu indywidualny, charakter.

W lokalach komercyjnych mogą pełnić rolę reklam i informacji łączących się z funkcją przesłon okiennych. Uniwersalność takiego rozwiązania polega na braku konieczności umieszczania na elewacji budynku tablic czy szyldów. Dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom graficznym, nadruki mogą przedstawiać treści nieosiągalne do prezentowania na innych nośnikach, a połączenie funkcji reklamowej z przesłoną okienną sprawia, że jest to rozwiązanie tanie i szybkie w wykonaniu.

Ze względu na niepowtarzalny charakter zleceń dotyczących fotorolet każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie. Klient do wyceny powinien dostarczyć na adres: biuro@deemsystem.com plik z grafiką do umieszczenia na rolecie jak i z proponowanym jej pozycjonowaniem. Poprawnie przygotowany plik powinien posiadać minimalną
rozdzielczość 150 dpi. Preferowane formaty plików to PDF, TIFF, JPG orazCDR, AI, EPS.

Druk rolet nie wymaga zachowania spadu, przy czym nie zalecamy zamieszczać ważnych elementów grafiki (np. opisów) bliżej niż 1 cm od krawędzi wydruku.
(Spad jest obszarem dookoła Twojej grafiki, który może być usuwany lub poddany procesom mechanicznym w związku z instalacją rolety)

Dostępne rozmiary dla rolet z grafiką:

System:Szerokość:Wysokość:
STILE15002400
SPAZIO15002400
MINI15002200
GRANDE15003000

Możliwość komentowania została wyłączona.