Ogrody zimowe

Ogrody zimowe z naszej oferty to nowoczesne rozwiązania. Wykonaliśmy już wiele ciekawych realizacji, począwszy od dużych oranżerii aż po tarasy zimowe.

W naszej części Europy ze względu na warunki klimatyczne nie ma możliwości korzystania z tarasów, pergoli czy ogrodów przez cały rok. Wiele osób potrzebuje dla komfortu swojego życia regularnego kontaktu z naturą i dużej ilości naturalnego światła, niezależnie od warunków atmosferycznych. W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z zabudowy tarasów czy pergoli lub wybudowanie własnego ogrodu zimowego.

Chcesz mieć ogród zimowy w swoim domu lub ogrodzie? Zapisz nasz numer lub najlepiej zadzwoń już teraz na: 735 888 011. Doradzimy i w przejrzysty sposób przedstawimy swoją ofertę.

Zapraszamy również do naszego salonu – Opole, ul. Walecki 11, DeemSystem

Zapewniamy pomiar i montaż ogrodu zimowego u klienta.

Przydomowy ogród zimowy to bardzo dobre rozwiązanie, gdy aura za oknem nie sprzyja spacerom, a nam zależy na przebywaniu wśród roślin i podziwianiu piękna ogrodu.

Istnieje mnóstwo możliwości stworzenia ogrodu zimowego, dzięki czemu każdy będzie mógł stworzyć go tak, by był dopasowany do indywidualnych preferencji.

Konstrukcja ogrodu jest lekka i funkcjonalna, a dzięki zastosowaniu dużej ilości przeszkleń możemy zyskać idealny widok na cały ogród, którym można się zachwycać niezależnie od warunków atmosferycznych.

nowoczesny ogród zimowy

Zabudowy tarasów

Zabudowa tarasu może być nie tylko praktyczna, ale i efektowna. To dzięki niemu można napawać się pięknem ogrodu niezależnie od warunków atmosferycznych. Na zabudowanym tarasie można stworzyć coś na kształt ogrodu zimowego bądź oranżerii, miejsca pełnego roślin, idealnego do wypoczynku.

Warto wspomnieć również o tym, że zabudowanie tarasu pozytywnie wpływa na bilans energetyczny, ponieważ zmniejsza straty cieplne nieruchomości oraz zapewnia bardzo dobrą izolację akustyczną.

Zabudowa tarasu może być szklana lub drewniana, przy czym ta pierwsza jest wybierana zdecydowanie najczęściej i pozwala zapewnić w tym miejscu najbardziej komfortowe warunki. W zależności od konstrukcji zabudowy i preferencji właścicieli, taras może zostać otwarty całkowicie lub częściowo.

Zabudowa tarasów wykonywana jest w systemie ramowym i bezramowym.

Zabudowa pergoli

Posiadanie pergoli ma wiele zalet, przede wszystkim w okresie wiosennym i letnim, kiedy taka konstrukcja bardzo dobrze sprawdzi się w ochronie przed silnym słońcem i deszczem, pozwalając na spędzanie czasu na świeżym powietrzu niezależnie od warunków atmosferycznych.

Coraz więcej osób chce się cieszyć pięknym widokiem na ogród o każdej porze roku, dlatego też decydują się oni na zabudowanie pergoli, która udekorowana dodatkowo kwiatami i odpowiednio dobranym oświetleniem jest doskonałym miejscem do relaksu przez cały rok.

Zabudowy pergoli dostępne są zarówno w wersji klasycznej jak i bardziej nowoczesnej, dzięki czemu każdy dopasowuje wzornictwo do swoich indywidualnych potrzeb. W okresie letnim zabudowa może zostać częściowo lub całościowo otwarta.

Możliwość komentowania została wyłączona.