PERGOLE KATOWICE

Pergole z oferty DeemSystem to nowoczesne rozwiązania zadaszeń zarówno wolnostojących jak i przyściennych. Główną zaletą nowoczesnej pergoli jest zadaszenie z ruchomymi aluminiowymi lamelami. W słoneczne dni odpowiednio ustawiając lamele chronimy się przed słońcem jednocześnie wentylując przestrzeń pod zadaszeniem. W deszczowe dni ustawiamy lamele w pozycji poziomej tworząc wodoszczelny dach.

Pergola to przede wszystkim idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają oazy spokoju w ogrodzie lub na tarasie. Odpoczynek w cieniu pergoli pozwala na relaks i zaczerpnięcie sił na kolejny dzień. Pergola ogrodowa lub tarasowa to również doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć powierzchnię użytkową swojego ogrodu lub tarasu. Ta dekoracyjna i praktyczna konstrukcja pozwala na stworzenie w klimatycznego miejsca na przyjęcia z rodziną i przyjaciółmi z widokiem na ogród.

Przyjmujemy zlecenia na pergole w Katowicach, z bezpłatnym pomiarem i montażem u klienta w Katowicach oraz na terenie całego Śląska.

ZAMÓW PERGOLĘ JUŻ DZIŚ, ZADZWOŃ DO NASZEGO DORADCY NA NUMER 735 888 011

pergola
Pergola

Pergole DeemSystem – dlatego warto skorzystać z naszej oferty:

  • konstrukcja pergoli z ekstrudowanego aluminium oraz elementów ze stali nierdzewnej
  • konstrukcja wyposażona w system odprowadzania wody
  • sterowanie lamelami
  • automatyka pogodowa (opcja)
  • oświetlenie led (opcja)
  • możliwość lakierowania konstrukcji na dowolny kolor RAL
  • możliwość modułowej rozbudowy.

Nowoczesne pergole aluminiowe – największe zalety

Pergole aluminiowe zaprojektowane są w taki sposób, aby można je było częściowo lub w całości otwierać. W dużej mierze to właśnie dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest perfekcyjne dostosowanie zadaszenia przestrzeni ogrodowej do aktualnych warunków atmosferycznych.

Pergola metalowa czy pergola aluminiowa wymaga mniej konserwacji (w porównaniu do swoich drewnianych odpowiedników). Nawet po wielu latach użytkowania w dalszym ciągu spełniać będą swoje zadania, a co najważniejsze dalej prezentować będą się bardzo okazale. Aluminium jest lekkim i wytrzymałym materiałem, który nie będzie gnić i blaknąć. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć konieczność ponownego malowania/konserwowania. Do największych zalet należ zaliczyć także bardzo łatwy montaż. Lekkie konstrukcje nie wymagają dodatkowych wzmocnień, czy też dodatkowych prac fundamentowych.

pergola
Pergola aluminiowa

Pergole tarasowe to idealny dodatek do Twojego tarasu. Mogą stanowić osłonę przed słońcem, ale także przed wiatrem i deszczem. Nie zwlekaj i zamów wykonanie pergoli w DeemSystem.

Zapewniamy pomiar i montaż pergoli u klienta w Katowicach.

Możliwość komentowania została wyłączona.